HOW CUVAONICA ZA DECU NIS CAN SAVE YOU TIME, STRESS, AND MONEY.

How cuvaonica za decu nis can Save You Time, Stress, and Money.

How cuvaonica za decu nis can Save You Time, Stress, and Money.

Blog Article

Iz svih gore navedenih razloga, roditelji se često opredeljuju za obrazovne ustanove za decu, već od najmlađeg uzrasta.

Stefan, osnivač prve čuvaonice u Srbiji, i tata Alekse i Manje, kaže da je na ideju došao iz sopstvenog iskustva, podstaknut potrebama svoje porodice, kao i porodica prijatelja kojima je svakodnevna briga i čuvanje dece, uz posao i sve ostale obaveze koje su na njima, izazov sa kojim se nije lako nositi na duge staze.

Kolačići trećih strana Ova veb stranica koristi Google Analytics i ostale dodatke kako bi prikupila anonimne informacije poput broja posetilaca na veb stranici i najpopularnijih stranica.

Iz ljubavi prema deci nastao je ovaj koncept čuvanja.Stručni kadar sa višegodišnjim iskustvom spreman je na brigu o vašoj deci.Deci su na raspolaganju edukativni i kreativni sadržaji svakog dana u ned... Pohvalite ×

Detalje o prvobitnom nacrtu izmena ovog zakona i zaključkom nakon sprovedene javne rasprave pogledajte OVDE na sajtu Ministarstva za brigu o porodici.

Od ideje jedne mame, do koncepta sa rastućom potražnjom, uložili smo mnogo truda da realizujemo svaki detalj naše Playday čuvaonice.

Opremljeni smo savremenim vizuelnim i audio uređajima, tako da deca borave u prijatnom ambijentu, prilagođenom njihovim željama.

Najčešće postoje dva različita tipa saradnje: mesečni full-time posao čuvanja dece ili po potrebi.

Još jedna prednost ovog koncepta je to što smo otvoreni svim danima kao i vikendom i “pokrivamo” poslepodnevne i večernje sate (do 22h) koje ne pokriva ni jedna druga obrazovna ili druga ustanova za decu.

» Dete je svoj vlastiti graditelj « Boravak u Bubamarici podrazumeva kompletnu brigu i negu o deci. Akcenat se stavlja na razvoj individualnih dečijih potencijala kroz učenje i igru.

“Kada sam ugledao lokal u srcu Vračara, okružen parkom, sa velikim website prozorima koji gledaju u zelenilo, odmah mi se rodila ideja o prostoru koji može da se adaptira i prilagodi čuvanju dece.”

Sa druge strane, bejbisiterka nema te vrste obaveza. Samo na osnovu značenja engleske reči babysitting– čuvanje bebe ili deteta, može se zaključiti koje su njene obaveze.

Shodno tome, njena dužnost je da dete pričuva u datom terminu, presvuče, nahrani i zabavi. Od nje se ne očekuje nikakav vid edukacije deteta.

U tom prvom periodu, najveći teret nosi majka koja doji, s obzirom da se bebe hrane na svaka three sata uključujući i noćni podoj.

Report this page